Аб арганізацыі адукацыйнага працэсу ў 2024/2025 навучальным годзе - Прыём у 1 клас
Прыём дакументаў у І клас 2024/2025 навучальнага года дзецей, якія пражываюць у мікрараёне Дзяржаўнай установы адукацыі “Рассветаўская сярэдняя школа Клецкага раёна: п.Рассвет, аг.Сякерычы (акрамя вуліц Школьная, Зялёная, Навасёлаў, Чыгуначная), в.Панкратавічы, в.Гарбуноўшчына (рашэнне Клецкага раённага выканаўчага камітэта 17.11.2014 №1770 са змяненнямі і дапаўненнямі 07.12.2015 №1567), ажыццяўляецца з 12 чэрвеня па 15 жніўня 2024 года.
Прыём дакументаў у І клас 2024/2025 навучальнага года дзецей, якія не пражываюць у мікрараёне Дзяржаўнай установы адукацыі “Рассветаўская сярэдняя школа Клецкага раёна”, ажыццяўляецца з 16 па 31 жніўня 2024 года.
Адказнай асобай за арганізацыю і ажыццяўленне кантролю за ходам прыёму дакументаў у 1 клас з'яўляецца Парэйка Эмілія Міхайлаўна, намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце. Тэлефон: 60197.
Па пытаннях прыёму ў першы клас можна звяртацца па тэлефоне 60119 –дырэктар Дубман Сяргей Леанідавіч.
Для залічэння дзіцяці ў І клас бацькам неабходна прадставіць наступныя дакументы:
1. Заява на імя дырэктара на бланку школы;
2. Арыгінал пасведчання аб нараджэнні дзіцяці;
3. Медыцынскую даведку для паступаючых у І клас;
4. Пашпарт бацькоў з рэгістрацыяй.
Прыём дакументаў будзе здзяйсняцца
з панядзелка па пятніцу з 8.00 да 13.00 і з 15.00 да 20.00.
У суботу прыём дакументаў здзяйсняецца з 8.00 да 13.00
Графік прыёму дакументаў у І клас
Тэрмін |
Час |
Адказныя |
12.06-14.06 |
8.00-13.00 |
Эрашава Наталія Уладзіміраўна |
15.00-20.00 |
Карсюк Алена Паўлаўна |
|
15.06 |
9.00-13.00 |
Мялешка Іна Канстанцінаўна |
17.06-21.06 |
8.00-13.00 |
Літвін Анжела Уладзіміраўна |
15.00-20.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
|
22.06 |
9.00-13.00 |
Каляіна Ганна Сяргееўна |
24.06-28.06 |
8.00-13.00 |
Эрашава Наталія Уладзіміраўна |
15.00-20.00 |
Маліноўская Іна Іванаўна |
|
29.06 |
9.00-13.00 |
Табальчук Вольга Анатольеўна |
04.07-08.07 |
8.00-13.00 |
Карсюк Алена Паўлаўна |
15.00-20.00 |
Мялешка Іна Канстанцінаўна |
|
09.07 |
9.00-13.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
01.07-05.07 |
8.00-13.00 |
Каляіна Ганна Сяргееўна |
15.00-20.00 |
Літвін Анжела Уладзіміраўна |
|
06.07 |
9.00-13.00 |
Маліноўская Іна Іванаўна |
08.07-12.07 |
8.00-13.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
15.00-20.00 |
Эрашава Наталія Уладзіміраўна |
|
13.07 |
9.00-13.00 |
Табальчук Вольга Анатольеўна |
15.07-19.07 |
8.00-13.00 |
Каляіна Ганна Сяргееўна |
15.00-20.00 |
Літвін Анжела Уладзіміраўна |
|
20.07 |
9.00-13.00 |
Каляіна Ганна Сяргееўна |
22.07-26.07 |
8.00-13.00 |
Эрашава Наталія Уладзіміраўна |
15.00-20.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
|
27.07 |
9.00-13.00 |
Літвін Анжела Уладзіміраўна |
29.07-02.08 |
8.00-13.00 |
Табальчук Вольга Анатольеўна |
15.00-20.00 |
Мялешка Іна Канстанцінаўна |
|
03.08 |
9.00-13.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
05.08-09.08 |
8.00-13.00 |
Табальчук Вольга Анатольеўна |
15.00-20.00 |
Мялешка Іна Канстанцінаўна |
|
10.08 |
9.00-13.00 |
Маліноўская Іна Іванаўна |
12.08-16.08 |
8.00-13.00 |
Табальчук Вольга Анатольеўна |
15.00-20.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
|
17.08 |
9.00-13.00 |
Табальчук Вольга Анатольеўна |
19.08-23.08 |
8.00-13.00 |
Маліноўская Іна Іванаўна |
15.00-20.00 |
Гурнік Марына Пятроўна |
|
24.08 |
9.00-13.00 |
Каляіна Ганна Сяргееўна |
26.08-31.08 |
8.00-13.00 15.00-20.00 |
Эрашава Наталія Уладзіміраўна Табальчук Вольга Анатольеўна |